Barkod.mk - Кодот на вистината

Балкан / Регион

Нов удар во Сирија: Непознати авиони ја бомбардирале најголемата израелска воена база (ВИДЕО)

Според непотврдени информации непознати борбени авиони ја бомбардирале иранската воена база во Сирија. Според очевидци, во базата одекнале повеќекратни експлозии. Мета на воздушниот напад била базата Џабал Азан во Јужно Алепо, најголемиот воен објект на Иран во Сирија.

Сирија ден по нападот – тажни слики (ВИДЕО)

Војските на САД, Велика Британија и Франција ноќеска изведоа ракетни удари во Сирија, како одговор на наводиот хемиски напад во Дума, во кои беа гаѓани складишта на хемиско оружје и научно-истражувачки центар. Во Хомс се погодени два објекти, западно од самиот град наводно складиште за хемиско оружје и едно складиште во близина на командниот центар.

СКАНДАЛ ВО БУДВА: Се степале Ален Исламовиќ и Тифа на дочекот на 2018?

Ален Исламовиќ и Младен Војичиќ Тифа, наводно, се скарале и потоа се степале на концертот во Будва, кој го одржале минатата ноќ по повод дочекот на 2018 година.

Оливер Драгојевиќ [Official]: Оливер е добро, не верувајте на дезинформации

Оливер е добро и лекувањето продолжува. Ве молиме не им верувајте на дезинформациите кои кружат, е објавено на официјалната Фејсбук страна на Оливер Драгојевиќ на Фејсбук.

СТРАВИЧНА СООБРАЌАЈКА: Две млади лица загинаа, мајка и бебе тешко повредени (ФОТО)

Александар Симиќ (26) и Александар Лазиќ (25) загинаа во тешката сообраќајна несреќа што се случи утринава во селото Болевац во Криви Вир, додека сопругата на Лазиќ и тримесечното бебе добија сериозни повреди и беа префрлени во болницата во Параќин.

СТРАШНО НЕВРЕМЕ: БУКВАЛНО ЦЕЛА СРБИЈА ВО ОЛУЈНИ СИСТЕМИ!

Ова попладне целата територија на Србија е во голема линија на нестабилност која слободно може да се каже дека нејзината должина е од еден на друг крај па така буквално цела оваа држава е во ОЛУЈНИ СИСТЕМИ

Страница 1 од 9
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 160 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeВестиБалкан / Регион

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3