Barkod.mk - Кодот на вистината

Никако не се јавувајте ако ви ѕвони овој број на Вибер – многу е важно!

Фев 02 Напишано од  Посетено 8023 пати

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

Веќе подолго време корисниците на „Вибер“ се жалат дека добиваат повици од бројот +266696687, а сега е откриено и што може да ви се случи ако се јавите.

Тоа значи дека би можеле да добијат пристап до вашите податоци што ги разменувате со пријателите и да ве следат. Корисниците на „Вибер“ се советуваат никако да не се јавуваат на непознати броеви.

loading...

СЛЕДЕТЕ НЕ/ КЛИКНЕТЕ ЛАЈК НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФЕЈСБУК FAN PAGE

WWW.BARKOD.MK

Баркод.мк - Најсвеж македонски веб портал. Место каде што можете да се информирате скоро од секоја област. Како портал активно постои од Јули 2014 година.

Медија

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 317 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeТехнологијаНикако не се јавувајте ако ви ѕвони овој број на Вибер – многу е важно!

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3