Barkod.mk - Кодот на вистината

Бесплатен веб сајт за новите компании

Дек 05 Напишано од  Посетено 7825 пати

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

Македонскиот веб-сајт креатор Вебстриан започнува програма за поддршка на бизнис-заедницата преку која новоотворените компании ќе може да добијат бесплатен веб-сајт, со вклучено хостирање и без трошоци за користење или одржување во првата година.

Денес кога нешто нѐ интересира - информација за некоја компанија, нивните производи или услуги, првото нешто што го правиме е да го пребараме на интернет. Веб-сајтот е лицето на една компанија и преку него таа го остава првиот впечаток пред своите соработници или клиенти. Веруваме дека модерен и професионален веб-сајт ќе им помогне на новоотворените компании да имаат поуспешен старт во бизнисот- ни изјавија од Икс Софт, компанијата кој стои зад платформата Вебстриан.  

Критериум за учество во програмата е компанијата да биде регистрирана во Централeн Регистер на Р. Македонијаво изминатите 12 месеци.

Повеќе информации за програмата и начините за добивање бесплатен веб-сајт дознајте тука

loading...

СЛЕДЕТЕ НЕ/ КЛИКНЕТЕ ЛАЈК НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФЕЈСБУК FAN PAGE

WWW.BARKOD.MK

Баркод.мк - Најсвеж македонски веб портал. Место каде што можете да се информирате скоро од секоја област. Како портал активно постои од Јули 2014 година.

Медија

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 136 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeТехнологијаБесплатен веб сајт за новите компании

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3