Barkod.mk - Кодот на вистината

Ракомет

Македонија се падна во групата Б за Мундијалот во Катар 2015

Нашите најдобри ракометари викендов ги дознаа имињата на своите противници во групната фаза на СП во Катар следната година, како и патот кој ќе треба да го поминат за да дојдат до евентуален нов историски успех.

Страница 13 од 13
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 175 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeСпортРакомет

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3