Barkod.mk - Кодот на вистината

ЌЕ СЕ НАЕЖИТЕ: ЕХФ направи специјално видео за македонските навивачи

Јан 17 Напишано од  Посетено 9487 пати

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

Македонската фаланга и на ова европско првенство доминира на трибините, кога нашите ракометари се на теренот, гледалиштето е црвено-жолто, тоа не остана незабележано од медиа тимот на ЕХФ. На официјалниот „јутјуб“ профил на европското првенство, утринава се појави видеото со наслов „Македонците навиваат за нивниот тим“.

 

loading...

СЛЕДЕТЕ НЕ/ КЛИКНЕТЕ ЛАЈК НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФЕЈСБУК FAN PAGE

Медија

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 157 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeСпортРакометЌЕ СЕ НАЕЖИТЕ: ЕХФ направи специјално видео за македонските навивачи

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3