Barkod.mk - Кодот на вистината

ВИДЕО: Pero Antic - Rise of the Beas

Фев 28 Напишано од  Посетено 9376 пати

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

Антиќ е во одлична форма и со одлични изданија покажа дека е правото засилување на жолто-сините од Истанбул. Во ова прекрасно видео се покажува ретроспектива низ неговата кариера и нај интересните моменти досега… Приказната не е завршена… Имено ова е уште едно одлично дело на прилепчанецот Мартин Пресилски за нашите македонски спортисти.

 

loading...

СЛЕДЕТЕ НЕ/ КЛИКНЕТЕ ЛАЈК НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФЕЈСБУК FAN PAGE

WWW.BARKOD.MK

Баркод.мк - Најсвеж македонски веб портал. Место каде што можете да се информирате скоро од секоја област. Како портал активно постои од Јули 2014 година.

Медија

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 170 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeСпортКошаркаВИДЕО: Pero Antic - Rise of the Beas

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3