Barkod.mk - Кодот на вистината

Фудбал

Верувале или не, осум фудбалски фанови му ја предвидоа судбината на Бразил

Синоќа гледавне една инзворедна партија во која што Германската фурија го прегази домаќинот Бразил, каде што фудбалот се смета за религија.

Страница 88 од 88
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 94 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeСпортФудбал

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3