Barkod.mk - Кодот на вистината

Бубоња останува во Победа уште 6 месеци

Дек 31 Напишано од  Посетено 7214 пати

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

ФК Победа,ја информира јавноста дека денес претседателот Ингилизов постигна договор со тренерот Бубоња на уште 6 месеци.

Тоа значи дека шефот на стручниот штаб,кој внесе живост и дополнителна енергија одкако дојде во клубот и за кој прилепските љубители на фудбалот имаа убаво мислење,останува да го води клубот и во пролетниот дел дел од првенството.

loading...

СЛЕДЕТЕ НЕ/ КЛИКНЕТЕ ЛАЈК НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФЕЈСБУК FAN PAGE

WWW.BARKOD.MK

Баркод.мк - Најсвеж македонски веб портал. Место каде што можете да се информирате скоро од секоја област. Како портал активно постои од Јули 2014 година.

Медија

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 309 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeСпортФудбалБубоња останува во Победа уште 6 месеци

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3