Barkod.mk - Кодот на вистината

Други спортови

Мечот помеѓу Матеј Мекинг и  Жорџ Себастијан во WBC е одложен

Бокс спректакалот помеѓу Матеј Мекинг и Жорџ Себастијан во WBC е одложен поради обидот за  убиството на тренерот на Мекинг, Mур во Шпанија.

(ВИДЕО+ФОТО) Вака изгледа лицето на човек кој штотуку изгубил милион долари на покер

Конор Драјнан и Кери Кац биле финалисти на турнирот на Светската серија на покер, а помладиот од нив двајца, 25-годишниот Драјнан бил убеден во победата и одлучил да вложи сè.

Страница 5 од 5
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 219 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeСпортДруги спортови

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3