Barkod.mk - Кодот на вистината

Шоу бизнис

Александар Стевановски ја објави „Ме боли разделба“

Младиот и перспективен пејач од Кривопаланечко Ранковце деновиве ја објави долго најавуваната балада. Станува збор за песната „Ме боли разделба“ чиј комплетен автор е самиот изведувач, а зад аранжманот се јавува Мите Стоилков во чие студио е снимана песната.

Над 220 тони пиво испиени на Пивофест 2016

Со многу испиено пиво и изедена скара ,со Александра Родовиќ, Дејан Петровиќ со Биг Бенд , легендарните Парни Валјак и со голем огномет синоќа заврши најголемиот македонски угостителско туристички фестивал Пивофест 2016.

Заврши 14-тиот „Пивофест 2016“

Многубројната публика како од земјава така и од другите држави, уживаше во богатата програма на „Пивофест“ во градот под Марковите кули. Изминативе четири дена, Прилеп беше домаќин на една од најпосетените манифестации во Македонија - „Пивофест 2016“.

Спектакуларен огномет за крај на Пивофест (ФОТО)

Минативе 4 дена, Прилеп беше домаќин на најпосетената манифестација во земјава. Огромен број на публика од сите градови ширум Македонија и од многу странски држави дојдоа во градот под Марковите кули.

Згодната Марјана Станојковска ги покажа градите на Пивофест 2016 (ФОТО+ВИДЕО)

Згодната Марјана Станојковска четврта вечер по ред блескаше на сцената на Пивофест во Прилеп.Таа облече бели пантолони и ги покри нозете, но затоа го отвори деколтето и ги покажа градите.

Рада Манојловиќ ја запали сцената на Пивофест 2016 (ФОТО)

Сексипилната Радмила Рада Манојловиќ ја запали сцената на Пивофест 2016. Тесните фармерки и прекрасниот изглед на атрактивната Рада, како да влеваа лавина која што подоцна колминираше со настапот на Аца Лукас.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 59 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeШоуБиз

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3