Barkod.mk - Кодот на вистината

Добар избор на Британците-53-годишна водителка го има задникот на годината!

Јул 24 Напишано од  Посетено 767 пати

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

Керол Вордерман има 53 години и тело на кое можат да и позавидат многу помлади припаднички на понежниот пол.

Британската телевизиска водителка изгледа толку добро, што веќе втор пат ја освоила наградата за жена со најдобар задник во Велика Британија. Керол е првата ѕвезда која титулата Rear of the Year ја освоила два пати. Добила повеќе од 10.000 гласови во натпреварот. Изјавила дека е среќна поради наградата. "Кога ја освоив титулата во 2011-тата година, ми беше јасно дека има многу луѓе кои повеќе сакаат да ме гледаат од позадина отколку од напред. Сега посебно ме радува тоа што, очигледно, ги има повеќе", задоволно констатирала Вордерман.

loading...

СЛЕДЕТЕ НЕ/ КЛИКНЕТЕ ЛАЈК НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФЕЈСБУК FAN PAGE

Маја Дејаноска

Маја Дејаноска родена 1997 во Прилеп. Со пишување на статии се занимава од 2014 година кога почна да работи како постојан дописник на Barkod.mk од Прилеп. Љубител е на книги. Фантазерка и авантуристка. Мечтае за патувања,за успех во работата и се разбира за љубов. Човек кој постојано нешто планира, духовита и исполнета со самодоверба.

Медија

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 167 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeШоуБизСелебритиДобар избор на Британците-53-годишна водителка го има задникот на годината!

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3