Barkod.mk - Кодот на вистината

Музика

DNK го снимија новиот спот за "Она е од Шутка"

Не е така наивна, она од Шутка доаѓа, не е така наивна, мора да е опасна, она од Шутка доаѓа, вака звучи дел од новата песна.

Повторно скандал или шпекулации на концертот на Цеца

Српската пејачка Светлана Ражњатовиќ – Цеца синоќа настапуваше на преполниот стадион Билјанини извори, но останала незадоволна од организацијата. Според присутните, таа во повеќе навρати се жалела на пρодуцентите деκа нешто не е во ρед со озвучувањето, пишува „Безпардон“.

Ален Хасановиќ го сними новиот прв видео запис

Пред колегите, новинарите и најблиските пријатели кои дојдоа да ја проследат неговата промоцијата, младиот пејач Ален Хасановиќ го промовираше својот најнов видео запис кој е во режија на Зати Продукција.

Одложена промоцијата на новиот видео запис на Ален Хасановиќ за вторник

Причината за одложувањето на промоцијата на новиот видео запис на Ален Хасановиќ е одложено за вторник(15 јули во 13 часот во Скопје Кафе, Плоштад Македонија) бидејќи денеска Владата на Република Македонија одлучи да биди ден на жалост поради трагично загинатите припадници на МВР, Драги Мицев, Маријан Трајковиќ, Тоде Орешков и Иљо Лопатички.

Страница 21 од 21
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 40 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeШоуБизМузика

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3