Barkod.mk - Кодот на вистината

Шпански remix од RAF

Дек 16 Напишано од  Посетено 10819 пати

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

Пред неколку дена излезе шпански ремикс од песната RAF од познатите американски рапери. Овај ремикс го направија дечките од рап/ трап групата LADBOYZ . Вреди да се слушне баш се одлични.

Нешто повеќе за оваа група е дека се состои од повеќе членови од кои двајца рапери Jotaka и Garban кои работат од мали на рап музика и секогаш се се подобри. На нивниот канал имаат и свои песни кои можите да ги слушните.  

 

loading...

СЛЕДЕТЕ НЕ/ КЛИКНЕТЕ ЛАЈК НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФЕЈСБУК FAN PAGE

WWW.BARKOD.MK

Баркод.мк - Најсвеж македонски веб портал. Место каде што можете да се информирате скоро од секоја област. Како портал активно постои од Јули 2014 година.

Медија

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 111 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeШоуБизМузикаШпански remix од RAF

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3