Barkod.mk - Кодот на вистината

КОШУЛАТА НЕ ИЗДРЖА: Жаки му се спротистави на ладното време и објави жешка фотографија

Дек 07 Напишано од  Посетено 5745 пати

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

Атрактивната Жаки од Прилеп не престанува да жари и пали. Жаки на социјалната мрежа, Фејсбук постави слика која многумина ги остави со подотворени усти.

Атрактивната Жаки од Прилеп објави фотографија на која се гледаа дека кошулата е ставена на слатки маки, и не успеала да го издржи отпорот.

zane zaki 

loading...

СЛЕДЕТЕ НЕ/ КЛИКНЕТЕ ЛАЈК НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФЕЈСБУК FAN PAGE

WWW.BARKOD.MK

Баркод.мк - Најсвеж македонски веб портал. Место каде што можете да се информирате скоро од секоја област. Како портал активно постои од Јули 2014 година.

Медија

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 126 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeШоуБизМузикаКОШУЛАТА НЕ ИЗДРЖА: Жаки му се спротистави на ладното време и објави жешка фотографија

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3