Barkod.mk - Кодот на вистината

14 годишната Сузанита разголена во скандалозен клип (ВИДЕО)

Окт 24 Напишано од  Посетено 13328 пати

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

14 годишната пејачка Сузанита, која предизвика скандал со своите видеа, надвор од сцената е добро дете кое сѐ уште не го најде својот пат како изведувач. Ова го велат нејзините родители - Орхан Мурад и неговата сопруга Шеени.

"Сузанита е како сите тинејџери, таа не го следи мојот пат (...) Тоа е последица на продуктот на светлиот музички жанр", рече пејачот и нагласи дека како родители сега имаат јасна задача: "Да ја канализираат и насочат нејзиното воспитување, нејзината општа култура на нешто подобро ". 

Во врска со тоа, Орхан и Шеини се искушени да тужат новинари за наводно лажни тврдења на нивната ќерка: "Детето нема силикони ниту на усните, ниту на друго место", рекоа пред бТВ. 

Мајката на Сузанита, која ја прави нејзината кореографија, не мисли дека видеата биле премногу провокативни: "Таа е единствена личност (оваа логика) треба да им забрани на сите мајки на деца под 18 години да фотографираат плажа". Зошто девојката покажува среден прст? "Тоа го покажува ѓаволот, злоба, љубомора". Според Шин, текстот на најожарените спорови "Луцифер и Буда" не бил правилно разбран од луѓето.

ПОВЕЌЕ ТУКА

loading...

СЛЕДЕТЕ НЕ/ КЛИКНЕТЕ ЛАЈК НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФЕЈСБУК FAN PAGE

WWW.BARKOD.MK

Баркод.мк - Најсвеж македонски веб портал. Место каде што можете да се информирате скоро од секоја област. Како портал активно постои од Јули 2014 година.

Медија

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 125 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeШоуБизМузика14 годишната Сузанита разголена во скандалозен клип (ВИДЕО)

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3