Barkod.mk - Кодот на вистината

Се соблече и најзгодната македонска фолкерка: Џесика Палашоска во бело бикини (ФОТО)

Јул 19 Напишано од  Посетено 10072 пати

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

Пејачката е на одмор, а нејзините обожаватели конечно дочекаа да се соблече.И оваа година Џеси дефинитивно го оправда статусот на најзгодна, а се надеваме дека ова е само почеток на нејзината „бикини сезона“.

 

loading...

СЛЕДЕТЕ НЕ/ КЛИКНЕТЕ ЛАЈК НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФЕЈСБУК FAN PAGE

WWW.BARKOD.MK

Баркод.мк - Најсвеж македонски веб портал. Место каде што можете да се информирате скоро од секоја област. Како портал активно постои од Јули 2014 година.

Медија

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 308 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeШоуБизМузикаСе соблече и најзгодната македонска фолкерка: Џесика Палашоска во бело бикини (ФОТО)

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3