Barkod.mk - Кодот на вистината

ЕКСКЛУЗИВНО: Евровизиската песна на Калиопи -Дона

Мар 07 Напишано од  Посетено 2638 пати

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

Нежната балада Дона која ќе ја изведува популарната Македонска поп пејачка Калиопи ќе биде песната со која Калиопи ќе ја претставува оваа година Македонија на популарното музичко шоу Евросонг кој оваа година ќе се одржи во Стокхолм.

Слушнете ја и уживајте

 

loading...

СЛЕДЕТЕ НЕ/ КЛИКНЕТЕ ЛАЈК НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФЕЈСБУК FAN PAGE

Inactive User

Account is not active!

Медија

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 174 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeШоуБизМузикаЕКСКЛУЗИВНО: Евровизиската песна на Калиопи -Дона

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3