Barkod.mk - Кодот на вистината

Музика

Шпански remix од RAF

Шпански remix од RAF

Дек 16 Напишано од

Пред неколку дена излезе шпански ремикс од песната RAF од познатите американски рапери. Овај ремикс го направија дечките од рап/ трап групата LADBOYZ . Вреди да се слушне баш се одлични.

КОШУЛАТА НЕ ИЗДРЖА: Жаки му се спротистави на ладното време и објави жешка фотографија

Атрактивната Жаки од Прилеп не престанува да жари и пали. Жаки на социјалната мрежа, Фејсбук постави слика која многумина ги остави со подотворени усти.

Стевановски за Канал 5: Карлеуша всушност е Александар кој успеал во животот!

По настапот на „Ѕвездите на Гранд“ иако не помина во следниот круг, заради сплет на околности кој ја заинтригира јавноста сепак, беше поканет во отвореното студио каде го пречека водителот Ване Маркоски.

14 годишната Сузанита разголена во скандалозен клип (ВИДЕО)

14 годишната пејачка Сузанита, која предизвика скандал со своите видеа, надвор од сцената е добро дете кое сѐ уште не го најде својот пат како изведувач. Ова го велат нејзините родители - Орхан Мурад и неговата сопруга Шеени.

Ковачевиќ ги разнежни срцата на Австралијанките

Се случи долго очекуваната турнеја на Саша Ковачевиќ во Австралија, Мелбурн и Сиднеј. Локациите биле преполни, публиката во еден глас ги пеела најголемите хитови на Ковачевиќ.

Младата и музикална Ангела Стрезоска со своја снимена нумера (ВИДЕО)

Прва љубов" е насловот на првата нумера на Ангела. Таа за прв пат оваа година учествуваше на еден од најреномираните фестивали во Македонија, а тоа е Лешочкиот фестивал кој и оваа година се одржа во манастирскиот комплекс св. Атанасиј и Пресвета Богородица во Лешок.

Страница 1 од 21
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 245 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeШоуБизМузика

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3