Barkod.mk - Кодот на вистината

КАКО ОД МАЈКА РОДЕНА: Зорица Дукиќ за прва пат се соблече и покажа се!

Сеп 19 Напишано од  Посетено 2084 пати

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

Поранешната учесничка на „Парови“ се соблече гола за да му покаже на Гастоз што пропушта. Зорица Дукиќ реши да ја искористи популарноста од учеството во реалното шоу и за прв пат да покаже како изгледа како од мајка родена.

Интимните делови ги покри со едната рака и градите.

loading...

СЛЕДЕТЕ НЕ/ КЛИКНЕТЕ ЛАЈК НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФЕЈСБУК FAN PAGE

WWW.BARKOD.MK

Баркод.мк - Најсвеж македонски веб портал. Место каде што можете да се информирате скоро од секоја област. Како портал активно постои од Јули 2014 година.

Медија

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 136 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeШоуБизКАКО ОД МАЈКА РОДЕНА: Зорица Дукиќ за прва пат се соблече и покажа се!

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3