Barkod.mk - Кодот на вистината

Џаро влегува во реално шоу од следната сезона

Јан 26 Напишано од  Посетено 722 пати

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

Џаро кој како што сам признал наместил повеќе од 80 фудбалски натпревари во поранешна Југославија, а едно време беше и естраден менаџер на ѕвездите како што се Здравко Чолиќ, Мишо Ковач, Оливер Драгојевиќ, Тереза Кесовија, изјавил за регионалните медиуми дека не сака да се натпреварува за првото место бидејќи сите би помислиле дека е наместо доколку тој победи.

Тој следната сезона влегува во "Фарма" и како што изјави за српските медиуми нема да се натпреварува за главната награда бидејќи сите ќе помислат дека се е местено. Парите сега не му значат ништо, му значеле кога бил млад и здрав. 

loading...

СЛЕДЕТЕ НЕ/ КЛИКНЕТЕ ЛАЈК НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФЕЈСБУК FAN PAGE

WWW.BARKOD.MK

Баркод.мк - Најсвеж македонски веб портал. Место каде што можете да се информирате скоро од секоја област. Како портал активно постои од Јули 2014 година.

Медија

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 135 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeШоуБизЏаро влегува во реално шоу од следната сезона

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3