Barkod.mk - Кодот на вистината
Сара Мијакоска

Сара Мијакоска

Пишувањето за неа претставува страст,а секоја нова испишана страна една нова љубов.Неуморен трагач по мали места за патување скриени во прегратката на земјата.Вечно заљубена во уличната уметност и алтернативната музика.Малите животни радости ја исполнуваат и и' даваат надеж да продолжи да ги исполнува своите замисли.

Email: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Вакви перформанси и способности треба да имаат девојките кои сакаат да играат тверкинг.

Прво правеше кастинг за да ги одбере најдобрите задници… и ги одбра… и новогодишната магија започна. Би затропале ли вие ?

Порано скоро сите имале потешкотии околу обработката на нивите, често влажните ниви знаеле да бидат проблем и тракторите често заглавувале. Но, за овој современ трактор тоа не е никаков проблем. Мора да погледнете.

Највозбудливиот натпревар досега во ЛШ се одигра дефинититно вечерва во Леверкузен, каде истоимениот домаќин и Рома ги поделија бодовите, одигрувајќи 4-4!

Како да не беа доволни индивидуалните борби во ултимејт фајтинг, па требаше да се организираат и екипни. Овој меч е 5 на 5, а во него силите ги измерија Русија и Полска.

Заинтересирани сте за кученце кое ќе ве мами со неговите постапки? Епа еве тука ги имате на располагање најслатките кучиња на светот. Воопшто не е тешко да се пронајдат најмилите кучиња во светот само затоа што се преслатки. Реакцијата на ова куче е тотално неверојатна. Секоја чест на сопственикот за времето посветено на него.

Страница 1 од 22
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 138 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeШоуБизФилмСара Мијакоска

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3