Barkod.mk - Кодот на вистината
undefined undefined

undefined undefined

Email: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Македонската фаланга и на ова европско првенство доминира на трибините, кога нашите ракометари се на теренот, гледалиштето е црвено-жолто, тоа не остана незабележано од медиа тимот на ЕХФ. На официјалниот „јутјуб“ профил на европското првенство, утринава се појави видеото со наслов „Македонците навиваат за нивниот тим“.

Останува ли Победа без шеф на стручниот штаб, без Славољуб Бубања? Имено, како што истакнува и самиот за „Македонски спорт“, тој имал разговори со раководството на прилепчани и сѐ уште дефинитивно не се знае дали ќе ја води екипата во иднина.

Учителката му рекла на мали џокица како и на целиот клас да напишат реченици во кој што ќе го употребат зборот АНАНАС. И си оди мали џокица и се мисли што да напиши.

Сигурно уште од мали некој сакале да станат Beatboxer, додека пак други слушале и не можеле да веруваат како тоа може да се изведе. Па, благодарение на Симон сите вие што сакате да научите Beatbox ќе научите како се прави тоа, издвоете неколку минути и погледнете го видеото.

Како што веќе знаеме Србија е вториот финалист на СП 2014 во кошарка што се случува во Шпанија. Интересни поени постигна Мирослав Радуљица во моментите кога Франциај успеа да им се доближи на едноцифрена негатива.

Марио Балотели се пресели во Ливерпул, а соблекувалната на Милан после неколку години е конечно мирна и обединета, тоа беше и првиот услов на Пипо Инзаги.

Страница 1 од 22
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 270 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeШоуБизФилмundefined undefined

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3