Barkod.mk - Кодот на вистината

Турскиот актер Еркан Петекаја ја покажа својата ќерка (ФОТО)

Авг 24 Напишано од  Посетено 14231 пати

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

Познатиот турски актер Еркан Петекаја, кого обожавателите на турските сапуници го запознаа како капетанот Али во серијата „Бурни времиња“, горд е на својата улога и вели дека не пропушта ниедна епизода, бидејќи верува дека секоја следна може да биде уште подобра. Екран Петекаја моментално е носител на една од главните улоги во "Дила".

 Пред неколку дена тој објави фотографија заедно со неговата згодна ќерка која долго ја криеше од јавноста. Погледнете за каква убавица станува збор.

riza

loading...

СЛЕДЕТЕ НЕ/ КЛИКНЕТЕ ЛАЈК НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФЕЈСБУК FAN PAGE

WWW.BARKOD.MK

Баркод.мк - Најсвеж македонски веб портал. Место каде што можете да се информирате скоро од секоја област. Како портал активно постои од Јули 2014 година.

Медија

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 299 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeШоуБизФилмТурскиот актер Еркан Петекаја ја покажа својата ќерка (ФОТО)

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3