Barkod.mk - Кодот на вистината

НЕМА ДА ЈА ПРЕПОЗНАЕТЕ: Вака изгледа Суде од "Убавата Селанка" во реалниот живот

Фев 19 Напишано од  Посетено 3906 пати

makedonski nacionalen front

pcspam

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

Суде од Убавата селанка која е хит на Сител а се емитува секој понеделник до петок во 21:00 часот, во приватниот живот се вика Su Kutlu, има 25 години и е позната актерка во Турција. Ќе се изненадите како изгледа чудната девојка од серијата во реалноста.

 

loading...

СЛЕДЕТЕ НЕ/ КЛИКНЕТЕ ЛАЈК НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФЕЈСБУК FAN PAGE

WWW.BARKOD.MK

Баркод.мк - Најсвеж македонски веб портал. Место каде што можете да се информирате скоро од секоја област. Како портал активно постои од Јули 2014 година.

Медија

makedonski nacionalen front

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 95 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeШоуБизФилмНЕМА ДА ЈА ПРЕПОЗНАЕТЕ: Вака изгледа Суде од "Убавата Селанка" во реалниот живот

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3