Barkod.mk - Кодот на вистината

Филм

Филмот „Фантастични ѕверови и каде да се најдат“ се разликува од „Хари Потер“

Иако никој не би ги опишал филмовите за Хари Потер како депримирачки, сепак во подоцнежните делови се гледа една мрачна атмосфера и недостаток на хумор. Новиот филм нема да биде таков.

НЕМА ДА ЈА ПРЕПОЗНАЕТЕ: Вака изгледа Суде од "Убавата Селанка" во реалниот живот

Суде од Убавата селанка која е хит на Сител а се емитува секој понеделник до петок во 21:00 часот, во приватниот живот се вика Su Kutlu, има 25 години и е позната актерка во Турција. Ќе се изненадите како изгледа чудната девојка од серијата во реалноста.

Турскиот актер Еркан Петекаја ја покажа својата ќерка (ФОТО)

Познатиот турски актер Еркан Петекаја, кого обожавателите на турските сапуници го запознаа како капетанот Али во серијата „Бурни времиња“, горд е на својата улога и вели дека не пропушта ниедна епизода, бидејќи верува дека секоја следна може да биде уште подобра. Екран Петекаја моментално е носител на една од главните улоги во "Дила".

Почина најпознатиот двојник на Џејмс Бонд

Каскадерот Ричард Грејдон, кој се појави во повеќе од десет филмови со славниот лик на агентот Џејмс Бонд, почина на 92-годишна возраст.

"The Fighter" - "Борецот"

The Fighter е уникатно филмско остварување на режисерот David O. Russell кој ја доловува животната приказна на боксерот Мики Вард и неговиот брат Дики во средината на осумдесетите години.

План за бегство (Escape Plan)

План за Бегство (Escape Plan) е филм во кој можеме да ги видиме Арнолд Шварценегер и Силвестер Сталоне во улога на затвореници, планирајќи бегство од најдобро обезбедениот затвор во светот.

Страница 1 од 2
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 125 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3