Barkod.mk - Кодот на вистината

Саботна шема

Тони Цетински и сексипилната Јелена Розга ја запалија сцената во Прилеп за "ПивоФест2014"

Третата вечер  ја отвори македонската легенда Ефто Пупиновски кој ќе ги изведе своите најголеми хитови од 40 годишната кариера. По него  настапи Жаре Бербер кој ветува голема забава. Трет на сцената ќе настапи Тони Цетински, а по него сексапилната Јелена Розга.

Тамара, Тијана, Игор Џамбазов и Владо Јаневски ја вжештија атмосверата, а "Хладно пиво" ја разлади на "Пиво Фест 2014"

Вчерашниот ден само ги потврди очекувањата за овогодинешниот Пивофест во Прилеп. Градот е преполн со посетители, веќе со денови сите сместувачки капацитети се полни а во градот нема место каде игла да се фрли.

#ПивоФест2014: Првиот ден предвесник за рушење рекорди (Фото)

Како и секоја година така и годинава во градот под Марковите кули се одржува манифестацијата "Пиво Фест". Покрај досегашните рекорди оваа година се очекува рекордот да биде на многу повисоко ниво.

#Day I: Саботна шема во Прилеп! (галерија)

Прекрасен саботен ден. Фоторепортерите на Баркод.мк денес беа во Прилеп. Во продолжение можете да ги погледнете сликите од саботната шема во Прилеп. Уживајте !!!

Страница 7 од 7
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 144 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeСаботна шема

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3