Barkod.mk - Кодот на вистината

Саботна шема

#ПивоФест2015: Прекрасната атмосвера на втората вечер на Пиво Фест (ФОТО+ВИДЕО)

Погледнете ја одличната забава на втората фестивалска вечер на пивото во Прилеп...

#ПивоФест2015: Пиење на кригла пиво на екс (ВИДЕО)

Како и секоја година така и годинава во градот под Марковите кули се одржува манифестацијата "Пиво Фест". Покрај досегашните рекорди оваа година се очекува рекордот да биде на многу повисоко ниво.

#ПивоФест2015: Првиот ден предвесник за рушење рекорди (Фото)

Како и секоја година така и годинава во градот под Марковите кули се одржува манифестацијата "Пиво Фест". Покрај досегашните рекорди оваа година се очекува рекордот да биде на многу повисоко ниво.

#Day II: Саботна шема во Прилеп! (галерија)

Прекрасен саботен ден.  Во продолжение можете да ги погледнете сликите од саботната шема во Прилеп. Уживајте !!!

Меѓународен карневал во Прилеп „Прочка 2015“ (ФОТО)

ПОРАКА“ И „ПРИЛЕПСКА ТУТУНАРКА“ НАЈДОБРИ МАСКИ НА КАРНЕВАЛОТ ПРОЧКА2015. Стручното жири на четиринаесетиот Меѓународен карневал во Прилеп „Прочка 2015“ ги прогласи најдобрите групни и поединечни маски на карневалот.

#Day II: Саботна шема во Крушево! (галерија)

Прекрасен саботен ден. Фоторепортерите на Баркод.мк денес беа во Крушево. Во продолжение можете да ги погледнете сликите од саботната шема во Крушево. Уживајте !!!

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 67 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeСаботна шема

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3