Barkod.mk - Кодот на вистината

Саботна шема

#Day XVIII: Саботна шема во Прилеп! (галерија)

Сончев попладневен ден, Прилепчани масовно го искористија тоа за да го испијат саботното кафе. Фоторепортерите на Баркод.мк денес беа во Прилеп. Во продолжение можете да ги погледнете сликите од саботната шема во Прилеп. Уживајте !!!

#Day XVII: Саботна шема во Прилеп! (галерија)

Сончев попладневен ден, Прилепчани масовно го искористија тоа за да го испијат саботното кафе. Фоторепортерите на Баркод.мк денес беа во Прилеп. Во продолжение можете да ги погледнете сликите од саботната шема во Прилеп. Уживајте !!!

#II NightLife Prilep: Calypso - T-DJ Milana го запали CLUB CALYPSO (фото)

ДиЏеј, продуцент и одличен live performer! Една од најатрактивните топлес ДиЏеи во Европа. На нејзината букинг листа се наоѓаат најголемите клубови низ Европа. Resident DJ во Bora Bora Ibiza! Забава за која долго ќе се зборува ...

#Day XVI: Саботна шема во Прилеп! (галерија)

Сончев попладневен ден, Прилепчани масовно го искористија тоа за да го испијат саботното кафе. Фоторепортерите на Баркод.мк денес беа во Прилеп. Во продолжение можете да ги погледнете сликите од саботната шема во Прилеп. Уживајте !!!

#I NightLife Prilep: Virus - Pitu Party 24.02.2016 (фото)

Традиционалната забава која ја организира Локалната Младинска Организација „Млади Економисти“ по повод патрониот празник на нашето СОУ „Кузман Јосифоски Питу“ Прилеп се одржи и оваа година во Virus. Претстоеше  ноќ исполнета со многу дружење и забава заедно со K&K BAND.

#Day XV: Саботна шема во Прилеп! (галерија)

Сончев попладневен ден, Прилепчани масовно го искористија тоа за да го испијат саботното кафе. Фоторепортерите на Баркод.мк денес беа во Прилеп. Во продолжение можете да ги погледнете сликите од саботната шема во Прилеп. Уживајте !!!

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 101 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeСаботна шема

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3