Barkod.mk - Кодот на вистината

Ноќен живот

#I NightLife Prilep: Virus - Pitu Party 24.02.2016 (фото)

Традиционалната забава која ја организира Локалната Младинска Организација „Млади Економисти“ по повод патрониот празник на нашето СОУ „Кузман Јосифоски Питу“ Прилеп се одржи и оваа година во Virus. Претстоеше  ноќ исполнета со многу дружење и забава заедно со K&K BAND.

Страница 2 од 2
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 142 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeСаботна шемаНоќен живот

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3