Barkod.mk - Кодот на вистината

#II NightLife Prilep: Calypso - T-DJ Milana го запали CLUB CALYPSO (фото)

Фев 28 Напишано од  Посетено 10343 пати

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

ДиЏеј, продуцент и одличен live performer! Една од најатрактивните топлес ДиЏеи во Европа. На нејзината букинг листа се наоѓаат најголемите клубови низ Европа. Resident DJ во Bora Bora Ibiza! Забава за која долго ќе се зборува ...

* НАПОМЕНА:  Доколку сакате да превземете некоја слика истата можете да ја превземете со влечење на малата слика во нов таб, и потоа кликате десен клик и Save Image As...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ФОТО: CALYPSO

loading...

СЛЕДЕТЕ НЕ/ КЛИКНЕТЕ ЛАЈК НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФЕЈСБУК FAN PAGE

WWW.BARKOD.MK

Баркод.мк - Најсвеж македонски веб портал. Место каде што можете да се информирате скоро од секоја област. Како портал активно постои од Јули 2014 година.

Медија

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 19 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeСаботна шемаНоќен живот#II NightLife Prilep: Calypso - T-DJ Milana го запали CLUB CALYPSO (фото)

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3