Barkod.mk - Кодот на вистината
WWW.BARKOD.MK

WWW.BARKOD.MK

Баркод.мк - Најсвеж македонски веб портал. Место каде што можете да се информирате скоро од секоја област. Како портал активно постои од Јули 2014 година.

Email: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Шефот на Стручниот штаб на Победа Тони Мегленски по мечот со Вардар заслугата за победата од 2-0 ја препиша на фудбалерите на теренот: -Ова е победа на фудбалерите кои беспрекорно ги исполнија поставените задачи и затоа се најзаслужни за трумфот над Вардар.

Војските на САД, Велика Британија и Франција ноќеска изведоа ракетни удари во Сирија, како одговор на наводиот хемиски напад во Дума, во кои беа гаѓани складишта на хемиско оружје и научно-истражувачки центар. Во Хомс се погодени два објекти, западно од самиот град наводно складиште за хемиско оружје и едно складиште во близина на командниот центар.

%PM, %30 %889 %2018 %22:%Мар

Нов влажен бран

Почитувани граѓани како што напоменив во мојата предходни објава и за промената и во нашата држава кој ни доаѓа во сабота попладне и вечерта каде напрво се учекува јак југозападен ветар со привлижување на циклонот на моменти и на 70 до 80 километри на час прикажено на првата слика.

Метеорлогот Костадин уште еднаш ја повикува Македонија да сe помогне на еден прекрасен човек кој за некого ќе значи живот. Костадин не само што се занимава со временски прогнози туку има премногу пати организирано хуминитарнии цели за помош на немоќните луѓе.

Како што и самиот за себе вели, Костадин Павлов е млад и амбициозен валандовчанец на кого голема пасија му е метеорологијата. Костадин заедно на својот нов метеоролошки медиум MKmeteo.mk

Прес конференција во ФК Победа АД Со 19-тото коло и дуелот со Пелистер во Турново утре ФК Победа АД ја започнува пролетната полусезона во шампионатот 2017/2018 на Првата лига.

Страница 1 од 242
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 106 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3