Barkod.mk - Кодот на вистината

#Day III: Саботна шема во Прилеп! (галерија)

Окт 17 Напишано од  Посетено 6128 пати

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

Прекрасен саботен ден. Фоторепортерите на Баркод.мк денес беа во Прилеп. Во продолжение можете да ги погледнете сликите од саботната шема во Прилеп. Уживајте !!!

* НАПОМЕНА:  Доколку сакате да превземете некоја слика истата можете да ја превземете со влечење на малата слика во нов таб, и потоа кликате десен клик и Save Image As...

loading...

СЛЕДЕТЕ НЕ/ КЛИКНЕТЕ ЛАЈК НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФЕЈСБУК FAN PAGE

WWW.BARKOD.MK

Баркод.мк - Најсвеж македонски веб портал. Место каде што можете да се информирате скоро од секоја област. Како портал активно постои од Јули 2014 година.

Медија

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 302 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeСаботна шема#Day III: Саботна шема во Прилеп! (галерија)

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3