Barkod.mk - Кодот на вистината

#Day II: Саботна шема во Крушево! (галерија)

Авг 04 Напишано од  Посетено 1878 пати

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

Прекрасен саботен ден. Фоторепортерите на Баркод.мк денес беа во Крушево. Во продолжение можете да ги погледнете сликите од саботната шема во Крушево. Уживајте !!!

* НАПОМЕНА:  Доколку сакате да превземете некоја слика истата можете да ја превземете со влечење на малата слика во нов таб, и потоа кликате десен клик и Save Image As...

 

loading...

СЛЕДЕТЕ НЕ/ КЛИКНЕТЕ ЛАЈК НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФЕЈСБУК FAN PAGE

Маја Дејаноска

Маја Дејаноска родена 1997 во Прилеп. Со пишување на статии се занимава од 2014 година кога почна да работи како постојан дописник на Barkod.mk од Прилеп. Љубител е на книги. Фантазерка и авантуристка. Мечтае за патувања,за успех во работата и се разбира за љубов. Човек кој постојано нешто планира, духовита и исполнета со самодоверба.

Медија

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 301 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeСаботна шема#Day II: Саботна шема во Крушево! (галерија)

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3