Barkod.mk - Кодот на вистината

Тони Цетински и сексипилната Јелена Розга ја запалија сцената во Прилеп за "ПивоФест2014"

Јул 20 Напишано од  Посетено 1689 пати

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

Третата вечер  ја отвори македонската легенда Ефто Пупиновски кој ќе ги изведе своите најголеми хитови од 40 годишната кариера. По него  настапи Жаре Бербер кој ветува голема забава. Трет на сцената ќе настапи Тони Цетински, а по него сексапилната Јелена Розга.

Таа изгледа неодоливо, пее прекрасно, се однесува професионално, со што ја освои публиката уште од самото појавување на сцената.Во прекраток црн фустан, прекрасната Јелена уште еднаш го покажа својот сексапил и ја остави публиката без зборови.Бидејќи нејзиниот настап беше бомбастичен, пренесуваме мега фотогалерија за да можете да ја погледнете Розга која дефинитивно заслужи да биде наречена ѕвезда на целиот припепски фестивал на пивото.

Фотографиите во продолжение се во сопственост на КУРИР

loading...

СЛЕДЕТЕ НЕ/ КЛИКНЕТЕ ЛАЈК НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФЕЈСБУК FAN PAGE

Медија

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 303 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeСаботна шемаТони Цетински и сексипилната Јелена Розга ја запалија сцената во Прилеп за "ПивоФест2014"

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3