Barkod.mk - Кодот на вистината

Еротика

Михаела Шафер беше "облечена во љубов" за денот на вљубените
Изгледа дека поголемиот дел од својот секојдневен живот, оваа атрактивна Германка го поминува пред Бранденбуршката порта, а случајните минувачи, особено мажите, сигурно не се жалат поради тоа.
Природно си е природно !!!

Азиската убавица Ајнур го сними веројатно најдобриот повик за дружење во природа, а откако ќе ја погледнете нејзината убавина и раскош нема некој што ќе остане рамнодушен.

Лиса Ен му става крај на порно актерството

Вчера порно актерката Лиса Ен (42) објави дека повеќе нема да глуми во филмови за возрасни. Ваквата вест таа ја соопшти преку писмо што го објави на својот Facebook профил. Во продолжение неколку факти за актерката која редовно се наоѓаше на врвот на листата најпребарувани порно ѕвезди на интернет.

Секси Станија прекрасна домаќинка

Во меѓувреме, старлетата Станија Добројевиќ ги почести своите верни фанови, прикажувајќи се како вредна домаќинка и истакнувајќи го нејзиниот атрибут - прекрасниот задник. Кој не би посакал Станија да ви приготви нешто ?! НЕ СЕ ПРЕПОРАЧУВА ЗА ЛУЃЕ СО СЛАБО СРЦЕ

20 годишната српска порно ѕвезда Ивана (ФОТО +16)

Србинката Ивана Славковиќ или во порно светот позната како Cahry Kiss, беше во центарот на вниманието во минатата сезона на реалното шоу Големиот брат кога водеше љубов пред камерите со кој стигне. Родена е на 31 декември 1992 година а во порно бизнисот е веќе 2 години

Секси Сузана мотиватор за изучување португалски

Оваа убавица без проблем ќе ве инспирира да научите португалски, па и да го посетите Бразил, бидејќи со олку многу и обилни облини кои потекнуваат од една земја, тешко е да одолеете на истата, и на истите.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 132 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeЕротика

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3