Barkod.mk - Кодот на вистината

Еротика

Станија како од мајка родена во базен (ВИДЕО +18)

Ова видео анонимен маж го испратил до редакцијата на еден српски медиум.На него се гледа како старлетата се сонча и се капе во базен со голи гради. Погледнете ја сексапилната Станија!

После ова секој би посакал да стане кошаркар, Шавија како од мајка родена им честита финале (ВИДЕО)

Српската старлета Наташа Шавија која стана позната откако со сексуални услуги ги мотивирираше младите српски репрезентативци на Светското првенство, сега продолжува со подрршката кон спортистите.

СКАНДАЛОЗНО: Излезе домашното видео на Сандра Нуркич (Маца Дискреција)

Маца Дискреција во последно време ја тресат многу скандали после последното учество во "Парови". Имено, Маца Дискреција имаше повеќе пати односи со Гастроз, исто така мајката на Маца Дискреција изјави дека доколку Маца се врати дома нејзинот брат ќе ја убие, бидејќи потполно му е паднат моралот и не може да ги трпе навредите што ги направила неговата полусестра Маца Дискреција.

Станија го покажа мачето (ФОТО)

Станија ужива со своето момче Филип Панајотовиќ во САД.Старлетата го фотографирала мачето заедно со својот сакан и веднаш ги објавила на социјалните мрежи, со коментар „Филип и таа добиле гостин в кревет“.

Без грам срам: Тијана Ајфон како од мајка родена (ФОТО)

Тијана Ајфон само што го напушти новото реално шоу „Малдиви“ и веднаш го привлече вниманието.Таа заминала на Ада Циганлија за да се опушти и ужива на сонцето, пишува српски Курир.

Е сега кој ќе преживее нека раскажува ... (Видео)

Сигурно знаете за кого станува збор. Или пак би можеле да претпоставите. Да тоа е Станија која никого не остави рамнодушен, а особено  машката популација.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 131 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeЕротика

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3