Barkod.mk - Кодот на вистината

СКАНДАЛ: Протекоа голи слики на познати УФЦ борачки (ФОТО)

Мај 08 Напишано од  Посетено 12285 пати

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

Четири УФЦ борачки се најновите познати личности, жртви на хакери, чии слики протекоа на интернет. Ракел Пенингтон, Тесиа Торес, Џесамин Дјук и Ангела Магана се борачките чии интимни слики беа постирани деновиве ноз социјалните мрежи.

Наводното протекување се однесува на голи селфи фотографии во бањи и тоалети, но и фотографии направени од други. 30-годишната Американка Џесамин Дјук беше најпогодена, со десетици објавени слики, но не помина полесно ни Ангела Магана.

ИЗВОР: МАКЕДОНИЈА ДЕНЕС

loading...

СЛЕДЕТЕ НЕ/ КЛИКНЕТЕ ЛАЈК НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФЕЈСБУК FAN PAGE

WWW.BARKOD.MK

Баркод.мк - Најсвеж македонски веб портал. Место каде што можете да се информирате скоро од секоја област. Како портал активно постои од Јули 2014 година.

Медија

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 316 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeЕротикаСКАНДАЛ: Протекоа голи слики на познати УФЦ борачки (ФОТО)

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3