Barkod.mk - Кодот на вистината

Фестивал на сексот – саем за уживање (ФОТО +18)

Дек 14 Напишано од  Посетено 13321 пати

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

Во градот Гуангжу во Кина, по 18ти пат се оддржа саемот на уживање односно секс фестивалот.Манифестацијата трае цела недела. Посетителите можат не само да видат се со очи, но и да ги допираат и држат во раце секс играчките.

На фестивалот имаше гумени кукли од секаков вид, но посетителите исто така беа забавувани и од вистински убавици.

Погледнете ги фотографиите

loading...

СЛЕДЕТЕ НЕ/ КЛИКНЕТЕ ЛАЈК НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФЕЈСБУК FAN PAGE

WWW.BARKOD.MK

Баркод.мк - Најсвеж македонски веб портал. Место каде што можете да се информирате скоро од секоја област. Како портал активно постои од Јули 2014 година.

Медија

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 69 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeЕротикаФестивал на сексот – саем за уживање (ФОТО +18)

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3