Barkod.mk - Кодот на вистината

ПОГЛЕДНЕТЕ КАКО СЕ БАКНУВААТ ПЛЕЈБОЈ ЗАЈАЧИЦИ! (ВИДЕО)

Авг 21 Напишано од  Посетено 8061 пати

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

Видеото каде беше прикажано како 20 странци се бакнуваат за прв пат без никогаш претходно да се виделе во животот за кратко време стана интернет хит.

Секако веднаш после тоа почнаа да излегуваат најразлични пародии, но според нас, овој видео клип дефинитивно ќе биде многи попоуларен од претходниот, бидејќи овде главни актерки, ни повеќе ни помалку, се Плејбој зајачици! Кога ќе го погледнете клипот ќе ви биде појасно:)

loading...

СЛЕДЕТЕ НЕ/ КЛИКНЕТЕ ЛАЈК НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФЕЈСБУК FAN PAGE

WWW.BARKOD.MK

Баркод.мк - Најсвеж македонски веб портал. Место каде што можете да се информирате скоро од секоја област. Како портал активно постои од Јули 2014 година.

Медија

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 194 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeЕротикаПОГЛЕДНЕТЕ КАКО СЕ БАКНУВААТ ПЛЕЈБОЈ ЗАЈАЧИЦИ! (ВИДЕО)

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3