Barkod.mk - Кодот на вистината

Најбруталната скриена камера на балканот доаѓа од Македонија, мочање во гаќи (Видео)

Јан 03 Напишано од 

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

Снимени се многу скечови или скриени камери. Во некои од нив се оди до таму што е претерано. НАЈСТРАШНАТА скриена камера на Балканот е дело на Македонци кои на Јутуб објавуваат на каналот - Clever Pranks Productions.

 Брутална е и страшна што сите минувачи ги изваде од такт и памет, а особено еден дечко кој дури од страв се измоча во гаќи, што ќе погледнете во видеото што следува.

loading...

СЛЕДЕТЕ НЕ/ КЛИКНЕТЕ ЛАЈК НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФЕЈСБУК FAN PAGE

WWW.BARKOD.MK

Баркод.мк - Најсвеж македонски веб портал. Место каде што можете да се информирате скоро од секоја област. Како портал активно постои од Јули 2014 година.

Home

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3