Barkod.mk - Кодот на вистината

Aвто / Мото

Скејтање со 200 km/h ?! (ВИДЕО)

Познато е дека на човековата фантазија и нема крај, поточно кога станува збор за екстремни спортови. Воа ова видео ќе погледнете како изгледа скејтање со ролери при 200км/ч. Едноставно е, се држите позади автомобил и забавата е загарантирана!

Кога Чеченец се жени - палење гуми и „тресење“ Калашников ... (ВИДЕО)

Можеби не може некој друг, но кога член од чеченска мафија се жени, тука е блокирање на сообраќај, пукање од „Калаш“ и палење на гуми... се за љубовта нели...

Изложба на спортски и олдтајмер автомобили во Мало Коњари

По повод празникот 11 Октомври на спортскиот аеродром во с. Мало Коњари ќе се одржи изложба со почеток од 11 часот. Изложбата ќе биде на спортски и олдтајмери. Збогатете го овој настан со вашето присуство и бидете дел од големото и незаборавно дружење.

Опасен моторџија се трка со кола (ВИДЕО)

Често можеме да гледаме луди трки во кои адреналинот е на доста високо ниво. Но, многу од тие трки за жал завршуваат и фатално, а некои од нив се и доста комични. Таков комичен момент се случи и на оваа трка. Зјапањето во миничот на девојката која одбројува пред почетокот на трката е лоша идеја.

Ова е рекорд на сопирање... (ВИДЕО)

WRC Германија 2015: Пример за сопирање - предобри сопирачки или преголем страв? :)

Си купил Порше и решил да се исчалами на плажа - еве што му се случи!

Овој сопственик на Порше, веројатно ги преценил можностите на колата. Погледнете го видеото:

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 157 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeАвто / Мото

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3