Barkod.mk - Кодот на вистината

Aвто / Мото

Девојки и автомобили прекрасна комбинација на саемот во Женева

Жешките девојки и автомобили беа добитна комбинација на саемот во Женева.Вчера во Женева и официјално започна 85-от Автосаем, а љубителите на автомобилизмот ќе можат да ги видат најновите модели и концепти на автомобилската индустрија.

Audi го претстави студискиот Prologue Avant
Audi пред женевската премиера службено го претстави концепт автомобилот наречен Prologue Avant...
ŠKODA Superb - новата ера на ŠKODA

Спектакуларна светска премиера на најдобрата лимузина од ŠKODA во „Форум Карлин“ во Прага, ŠKODA Superb се појави под рефлекторите за прв пат и целосно го привлече вниманието на присутните.

Спонзорите му „раскинаа“ на Шумахер

Шумахер пред речиси година дена доживеа тешка несреќа на скијање поради која неколку месеци беше во кома, а моментално се опоравува во својот дом во Швајцарија.

Најлудиот скок со камион над Ф1 боилд (Видео)

Тимот од Формула 1 Лотус беше дел од необичен подвиг со цел да собори Гинисов рекорд. За таа цел тие ризикуваа еден камион и Ф1 болид од нивно производство но и животот на возачот.

Мотокрос во Прилеп

Како и лани така и оваа година повторно со зголемена доза на адреналин се одржа мотособир но овој пат нешто поинакво од вообичаеното овој пат не само што е ревијален натпревар туку ова е источно европско првенство во Прилеп.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 171 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeАвто / Мото

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3