Barkod.mk - Кодот на вистината

СЕ ИЗДАВА ЧЕТВОРОСОБЕН СТАН ВО ЦЕНТАР

Ное 09 Напишано од  Посетено 7685 пати

  Оценете ја оваа вест
  (0 гласови)

  Се издава стан во Центар, во близина на Католичка црква, во зграда од 2002 година, на 3-ти спрат. Станот е дуплекс со површина од 100 м2 и на долното ниво располага со голема дневна соба со трпезарија и кујна, спална соба, бања и тераса, а на горното ниво располага со спална соба, работна соба и бања.

  Станот е комплетно наместен, има централно греење и 3 клима уреди, интернет во сите соби и сателитска.

   Број на соби: 4Квадратура: 100 Греење: Централно Спрат: 3 

   

   Категорија: НЕДВИЖНОСТИГрад: Скопје/Центар Огласувач: Kastel Nedviznosti (претпријатие)Контакт: 075 454 590 

   

  loading...

  СЛЕДЕТЕ НЕ/ КЛИКНЕТЕ ЛАЈК НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФЕЈСБУК FAN PAGE

  WWW.BARKOD.MK

  Баркод.мк - Најсвеж македонски веб портал. Место каде што можете да се информирате скоро од секоја област. Како портал активно постои од Јули 2014 година.

  Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

  Присутни гости

  Имаме присутни 313 гости и нема членови

  Фејсбук 'FAN PAGE'

  HomeАвто / МотоОгласиСЕ ИЗДАВА ЧЕТВОРОСОБЕН СТАН ВО ЦЕНТАР

  Пријатели и Пријателки


  sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3