Barkod.mk - Кодот на вистината

Огласи

СЕ ИЗДАВА ЧЕТВОРОСОБЕН СТАН ВО ЦЕНТАР

Се издава стан во Центар, во близина на Католичка црква, во зграда од 2002 година, на 3-ти спрат. Станот е дуплекс со површина од 100 м2 и на долното ниво располага со голема дневна соба со трпезарија и кујна, спална соба, бања и тераса, а на горното ниво располага со спална соба, работна соба и бања.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 166 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3