Barkod.mk - Кодот на вистината

Постојат лудаци на мотори, но за вакво возење треба да се има голема храброст

Сеп 18 Напишано од  Посетено 8350 пати

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

Сигурнo и вие очекувате дека во секој момент некој ќе отвори врата и возачот ќе летне.

 

loading...

СЛЕДЕТЕ НЕ/ КЛИКНЕТЕ ЛАЈК НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФЕЈСБУК FAN PAGE

WWW.BARKOD.MK

Баркод.мк - Најсвеж македонски веб портал. Место каде што можете да се информирате скоро од секоја област. Како портал активно постои од Јули 2014 година.

Медија

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 315 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeАвто / МотоПостојат лудаци на мотори, но за вакво возење треба да се има голема храброст

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3