Barkod.mk - Кодот на вистината

НЕВЕРОЈАТНО: Велосипедист претекнува мотори на 50 km/h (ВИДЕО)

Сеп 15 Напишано од  Посетено 8994 пати

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

Неверојатно, и просто да не ви се верува. Погледнете како овој велосипедист успеа да ги претекне мотори кои возеа со 50 km/h. Браво секоја чест.

 

loading...

СЛЕДЕТЕ НЕ/ КЛИКНЕТЕ ЛАЈК НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФЕЈСБУК FAN PAGE

WWW.BARKOD.MK

Баркод.мк - Најсвеж македонски веб портал. Место каде што можете да се информирате скоро од секоја област. Како портал активно постои од Јули 2014 година.

Медија

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 69 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeАвто / МотоНЕВЕРОЈАТНО: Велосипедист претекнува мотори на 50 km/h (ВИДЕО)

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3