Barkod.mk - Кодот на вистината

ВАЖНО: Исчезнат е млад моторџија со црвена Хонда, секоја информација е важна

Авг 21 Напишано од  Посетено 31335 пати

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

ВАЖНО!!! Доколку некој го видел дечкото во сината маица или црвената Хонда ноќеска по 2 часот на патот од Струмица до Кавадарци ве молиме да ни пишете. Коста последен пат е виден на собирот на Потфат во 2 часот по полноќ од каде заминал со моторот, а потоа му се губи трагата. Ве молиме споделете, секоја информација е важна.

Motori.com.mk / FB

loading...

СЛЕДЕТЕ НЕ/ КЛИКНЕТЕ ЛАЈК НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФЕЈСБУК FAN PAGE

WWW.BARKOD.MK

Баркод.мк - Најсвеж македонски веб портал. Место каде што можете да се информирате скоро од секоја област. Како портал активно постои од Јули 2014 година.

Медија

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 170 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeАвто / МотоВАЖНО: Исчезнат е млад моторџија со црвена Хонда, секоја информација е важна

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3