Barkod.mk - Кодот на вистината

Aвто / Мото

Таткото на Урош Бркиќ откри какви повреди заработил Србинот во инцидентот во Скопје

Српскиот автомобилист Урош Бркиќ засега од непознати причини ја загуби контролата на стартно-целната рамнина на кружната трка во Скопје и заврши надвор од патеката, удирајќи и во Александар Димушевски, главниот организатор и директор на трката кој со сериозни повреди заврши во болница.

Погледнете каква ѕверка се подготвува за Трамп! (ФОТО+ВИДЕО)

САД на 20-ти јануари 2017-та година и официјално ќе добие нов претседател, но е многу веројатно дека Доналд Трамп на инагурацијата во Вашингтон ќе пристигне со новиот „Ѕвер“, најбезбедната претседателска лимузина на планетата.

СЕ ИЗДАВА ЧЕТВОРОСОБЕН СТАН ВО ЦЕНТАР

Се издава стан во Центар, во близина на Католичка црква, во зграда од 2002 година, на 3-ти спрат. Станот е дуплекс со површина од 100 м2 и на долното ниво располага со голема дневна соба со трпезарија и кујна, спална соба, бања и тераса, а на горното ниво располага со спална соба, работна соба и бања.

Постојат лудаци на мотори, но за вакво возење треба да се има голема храброст

Сигурнo и вие очекувате дека во секој момент некој ќе отвори врата и возачот ќе летне.

НЕВЕРОЈАТНО: Велосипедист претекнува мотори на 50 km/h (ВИДЕО)

Неверојатно, и просто да не ви се верува. Погледнете како овој велосипедист успеа да ги претекне мотори кои возеа со 50 km/h. Браво секоја чест.

ВАЖНО: Исчезнат е млад моторџија со црвена Хонда, секоја информација е важна

ВАЖНО!!! Доколку некој го видел дечкото во сината маица или црвената Хонда ноќеска по 2 часот на патот од Струмица до Кавадарци ве молиме да ни пишете. Коста последен пат е виден на собирот на Потфат во 2 часот по полноќ од каде заминал со моторот, а потоа му се губи трагата. Ве молиме споделете, секоја информација е важна.

Страница 1 од 4
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 136 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeАвто / Мото

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3