Barkod.mk - Кодот на вистината

Застреланиот фудбалер во Аеродром им подлегнал на повредите

Лицето М.Ј. што околу 18 часот беше застрелано со огнено оружје на улицата „Владимир Комаров“ во Аеродром било донесено на Клиниката за хируршки болести „Св.…

Запалено македонското знаме по пресудите за „Диво Насеље“ (ВИДЕО)

“Skifterët”, навивачите на фудбалскиот клуб од Гњилане, Косово, во знак на протест поради пресудите што се случија денеска во Скопје, за случајот “Диво насеље”, го…

ШПЕКУЛАЦИИ ИЛИ АНТИРЕКЛАМА: Се појавија смртоносни парацетамоли (ФОТО)

ИТНО ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ! Бидете внимателни да не го земате парацетамол кој доаѓа со P/500.Тоа е нов,многу бел и сјаен парацетамол, лекарите советуваат дека содржи "Machupo" вирус,…

СКОПЈЕ ПОД ОПСАДА: Врие полиција пред Скопско кале – Ограничено движењето на автомобилите

Под силно полициско обезбедување во моментов оневозможено е движењето на автомобили кон Скопското кале. Полицијата е распоредена од ресторанот Под кале па се до новата…

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ТОП ВИДЕО

  • ФОТО

  • НАЈ ПОПУЛАРНО

ina

Најпопуларни

Присутни гости

Имаме присутни 313 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

Home

Последни новости

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3